Plastová okna

Úvod » Sortiment » Ostatní sortiment » Plastová okna

Plastová okna nabízíme včetně zaměření, cenové kalkulace a montáže, kterou pro Vás rádi zajistíme.

Plastová okna - profil DECEUNINCK

dkokna01 Plastová okna jsou vyrobena z profilu DECEUNINCK. Tento vynikající belgický profil se vyznačuje především svou kvalitou a elegantním designem.

Pro bližší informace, zaměření a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Profily pro plastová okna a dveře z nabídky Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastové dveře i vyosce kvalitní plastová okna vlastnosti, které jistě ocení každá domácnost.

Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu. Hladký povrch nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a je rezistentní proti mechanickému poškození.

Plastové profily jsou také odolné vůči povětrnostním vlivům. Tvar a materiál těsnění společně s maximální kontaktní plochou na okenním rámu a křídle zajišťují, že plastové dveře i okna skvěle udržují teplo a výborně zvukově izolují.

Plastová okna - profil VEKA

rez_oknemPlastová okna jsou vyráběna z kvalitních profilů od německé společnosti VEKA, jež je dlouhodobě nejvýznamnějším výrobcem vícekomorových PVC profilů pro výrobu oken a dveří. Společně řešíme technické problémy a následně pak reagujeme na požadavky zákazníků. Díky tomu vyrábíme okna podle velmi podrobných technologických pravidel.

VEKA má k dispozici široký program profilů pro nejrůznější možnosti použití: od oken, přes posuvné dveře, domovní dveře, až po rolety a okenice.

Pro zvyšování Vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti a poskytování služeb. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies.  více informací  rozumím