Japonské posuvné stěny

Úvod » Sortiment » Stínící technika » Japonské stěny

Japonské posuvné stěny (panel track) jsou další výrobek z naší nabídky, který si v poslední době získává velkou popularitu. Japonské stěny plní velice dobře funkci zastínění interiéru. Při použití moderní látky nebo roletoviny se japonské posuvné stěny stávají vhodným doplňkem, který se začlení do jakéhokoliv interiéru a dotváří celkový design. Další funkce japonských posuvných stěn je předělení prostor, především velkoplošných prostor. Lze na ně umístit také firemní reklamu.

Japonské posuvné stěny se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínicího materiálu. Lišta je velice plochá, proto je vhodné japonské stěny montovat všude tam, kde je málo místa. Díky speciálním kolečkům je pohyb panelů v liště velice snadný a tichý. Japonské posuvné stěny lze montovat na strop i na stěnu.

Související realizace

Montáž japonské stěny, Olomouc komerční banka

realizováno 1/2022
  • japonská stěna 5-drážkový profil, uchycení do stropu, v šedém designu

Montáž japonské stěny, RD Zábřeh na Moravě

realizováno 10/2021
  • japonská stěna

Montáž japonské stěny, Olomouc

realizováno 9/2021
  • japonská stěna

Montáž japonské stěny a rolet Den a Noc, Olomouc

realizováno 4/2020
  • japonská stěna
  • roleta Den a Noc DUO - dvě rolety v jednom mechanizmu

Japonské stěny

zveřejněno 30.07.2013
Nastavení souborů cookies
Používáme soubory cookie, které nám napomáhají ke správnému fungování webu, zobrazení videonávodů, zajištění bezpečnosti a také ke sledování vaší interakce s naším webem, měření konverzí a k zobrazení relevantních reklam.  více informací
Přijmout nezbytné
Přijmout vše